Close

O nas

Wydawnictwo Pasja powstało w 1995 roku.

Od tamtej pory, już ponad 20 lat wydajemy nowe tytuły. Swoją ofertę kierujemy do dzieci w wieku od 2 do 11 lat poprzez wydawanie kolorowanek, książek edukacyjnych i dydaktycznych.Wydawnictwo Pasja może pochwalić się szeroką gamą i różnorodnością swojej oferty,czego dowodem jest wydanych już ponad 600 tytułów różnego rodzaju książeczek i kolorowanek dla dzieci.

W ofercie naszego wydawnictwa można znaleźć m. in.:

  • książki edukacyjne (w tym sztandarowy Elementarz – nauka czytania metodą sylabową autorstwa Aleksandry Plec i Marzenny Skoczylas),
  •  książeczki twarde,
  •  książeczki w formie harmonijki,
  •  kolorowanki z naklejkami różnego formatu,
  •  serie książeczek malowanych wodą.

Jak wiadomo dzieci to najbardziej wymagający klienci. Z tego właśnie powodu wydawnictwo Pasja dokłada wszelkich możliwych starań, aby produkty które oferuje spełniały oczekiwania najmłodszych w 100%. Dewizą naszego wydawnictwa jest tworzenie dla dzieci i z myślą o nich. Oferowane przez nas książeczki i kolorowanki wprowadzają dzieci w świat nauki i zabawy. Poznają szlaczki, literki i cyferki. Uczą się czytać i pisać. Obcy nie jest im otaczający je świat. Nauka poprzez zabawę to główny cel naszych książeczek.

400px_aukcja_2_6963307459

Priorytetem wydawnictwa Pasja jest najwyższa jakość oferowanego produktu. Książeczki i kolorowanki powstają w oparciu o własne pomysły lub zakup praw autorskich. Nie posiłkujemy się licencjami zagranicznymi.
Książeczki i kolorowanki wydawnictwa Pasja w całości produkowane są w Polsce.